REKLAMA

Numerologinė savaitės prognozė (11 05–11 d.)

REKLAMA

2012 metų  45 savaitė: ji labai tinka bet kokių darbų užbaigimui. Naujų ilgalaikių darbų pradėti neverta, nes rezultatai gali arba užtrukti, arba neatitikti jūsų lūkesčių. Aktualus finansinis aspektas. Nešvaistykite pinigų, atidžiai kontroliuokite išlaidas, skirkite norus nuo poreikių, ateityje patys sau dėkosite už išmintingumą leidžiant pinigus.

05 d. (pirmadienis).  Diena rami, šiek tiek gali būti liūdna be jokių priežasčių. Geras metas kūrybinei veiklai. Svarbu pradėtą darbą šiandien užbaigti iki trečiadienio.

06 d. (antradienis). Nuotaikų diena. Kokia bus nuotaika, tokia ir diena. Nepalankios agresyvios emocijos, jos gali įnešti į jūsų gyvenimą netikėtumų.

07 d. (trečiadienis). Tai permainų slenkstis. Diena turi aukštą potencialą. Aktualus materialusis aspektas. Kad viskas vyktų sklandžiai, atidžiai skaitykite Visatos ženklus.

08 d. (ketvirtadienis). Nepasiduokite emocijoms ir jausmams. Galite pasijausti labai stiprūs ir visagaliai. Tai gali būti klaidingas jausmas. Palankus fizinis krūvis. Gerai seksis visi sunkūs darbai.

REKLAMA

09 d. (penktadienis). Patartina vengti didelių kompanijų. Šiandien nepalankūs ginčai ir santykių aiškinimasis. Galimi išsiskyrimai, barniai. Palanki individuali veikla. Gerai užsiimti savimi, savo būsenomis. Svarbu netrukdyti vieni kitiems.

10 d. (šeštadienis). Laiką geriau skirti šeimai, tėvams, vaikams, mylimam žmogui. Palankūs įvairūs pirkiniai, galite palepinti savo artimuosius ir mylimuosius dovanomis ir dovanelėmis. Tik nieko nedarykite, kas galėtų jums pakenkti.

11 d. (sekmadienis). Prieštaringa diena. Galimi įvairūs praradimai, bet ir – atradimai. Ir vienu, ir kitu atveju tai gali būti karminiai reiškiniai. Jei taip  atsitiktų, neverta nei džiaugtis, nei apgailestauti, tuo labiau nieko kaltinti. Palanku įvertinti savo ambicijas.

Parengė numerologė Galina Šmidt.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA