REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (11 12–18 d.)

REKLAMA

Avinas. Savaitės pradžioje atkaklią ir veržlią taktiką naudokite darbo reikaluose. Bet kokiems romantiniams veiksmams reikia švelnesnės elgsenos: būkite žavesio įsikūnijimas, o ne link tikslo aklai lekiantis avinas. Nuo trečiadienio tinkamas laikas įvertinti meilės situaciją. Apmąstykite ją, pagalvokite, ar ji jums tinkama. Dabar palankus metas iš naujo nusistatyti gaires. Tinkamas laikas imtis naujų veiksmų, surengti grandiozinį savaitgalį. Veiksmas ir judėjimas jums tinka, todėl organizuokite pasimatymus ir kitokius įdomius užsiėmimus.

Tauras. Savaitės pradžioje išspauskite iš gyvenimo ir meilės viską iki paskutinio lašo! Netinginiaukite, išnaudokite tinkamą laiką su jums svarbiu asmeniu. Arba eikite ten, kur galima tokį sutikti. Na, o trečiadienį pasirenkite stiprių jausmų vėtrai. Prilaikykite skrybėlę, meilės sumaištis tykos nuplėšti ją ir apsukti jums galvą. Taip. net tokiam rimtuliui kaip jūs. Savaitgalį šurmulys aprims, bet vietoj to, kad su palengvėjimu atsidustumėte, geriau pasinaudokite proga ir mėgaukitės jausmais. Visi susitikimai ir bendravimas jums užmins tam tikrų mįslių, gal į kai kurias ( ir su jomis susijusius žmones) turėtumėte mesti atidesnį žvilgsnį?

Dvyniai. Atrodo, savaitės pradžioje tiesiog mėgausitės kiekviena minute. Nešvaistysite laiko veltui, nesvarbu, ar turite partnerį ar jo ieškote. Ir gerai darysite. Bet nuo trečiadienio reikėtų kiek pristabdyti. Jūsų jausmams skubiai reikia skubios apžiūros. Žvaigždės padės jums, apdovanos stebėtina įžvalga meilės reikaluose. O savaitgalį tiesiog žaižaruosite ir spragsėsite energija, jums norėsis lėkti nesiekiant kojomis žemės. Patarimas: skraidyti retkarčiais malonu, bet pasistenkite ant žemės ir pasilikti.

Vėžys. Protų susidūrimas bus gana rimtas, ypač kai dar įsipainioja ir jausmai. Tyrinėkite požiūrių skirtumus jautriai, kaip jūs sugebate, tačiau vadovaukitės protu, o ne emocijomis. O tada trečiadienį tam tikras sprendimas ar siekis įsipareigoti atrodys visai logiška teorinės analizės seka. Nesakome, kad sprendimus priimti bus lengva. Svarbu atlaikyti tai savaitės viduryje,  savaitgalis tarsi atneš palengvėjimą, galimybę atnaujinti vidinius resursus, suvokti, ką iš tiesų jaučiate. Jums labai praverstų pabūti vienumoje.

Liūtas. Pirmas savaitės dienas panaudokite, kaip tik jūs mokate,išspausdami iš gyvenimo, kuo daugiau meilės, gebėjimo imti ir duoti. Siekite bendrauti, planuokite susitikimus, priimkite kvietimus ir džiaukitės malonia draugija. Tačiau nuo trečiadienio galite tikėtis tam tikros romantinės paslapties ar dramos. Svarstysite, ar verta lįsti ir aiškintis. Nevenkite šitos susidariusios situacijos, geriau jau kuo greičiau viską išsiaiškinkite. O štai savaitgalis bus karštas: jums ir jūsų žavesiui bus neįmanoma atsispirti. Dabar ir visada.

REKLAMA

Mergelė. Ką veikti ir su kuo? Savaitės pradžioje jums norėsis vadeles atiduoti draugui ar tam, jums svarbiam asmeniui. Kodėl gi ne? Retkarčiais atsiduokite įvykių tėkmei, džiaukitės tuo, kas jums nutinka. Nuo trečiadienio nesileiskite romantinėms svajoms sutrukdyti pamatyti realybę, tai yra kokie tie romantiniai reikalai yra iš tiesų. Bendraukite, kalbėkitės. O savaitgalį dėkosite likimui ir tik prašysite kuo daugiau laiko, kad užtektų jo pasidžiaugti linksmybėmis ir siurprizais. Išdrįskite pabūti šiek tiek neatsakingi, nerūpestingi.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA