REKLAMA

Ar sėkmingos to paties ženklo poros?

REKLAMA

Sakoma, panašus panašų atstumia, o priešybės traukia. Ar tikrai taip yra? Ar to paties Zodiako ženklo partneriai gali sukurti sėkmingus santykius? Astrologai teigia, kad tokia pora gali būti vienas kitam palaima arba pragaras.

Net to paties ženklo atstovai nėra identiškos asmenybės, bet jie turi panašumų ir šiuos iškart kitame atpažįsta tarsi veidrodyje. Tokiems partneriams lengviau suprasti vienas kito poelgius, jų priežastis. Na, o tie, kurie nemėgsta savo atspindžio veidrodyje, greičiausiai juos erzins ir artima to paties Zodiako atstovo kaimynystė.

Avinas – Avinas. Kai susitinka du ugningi ženklai, įvyksta sprogimas. Šie partneriai gali būti visiškai nesuderinami, jei nuolat atstatys ragus ir veršis kovoti. Tačiau tie, kurie vienas kito impulsyvumą laiko įkvepiančiu dalyku, tokia partnerystė gali gyvuoti ir būti sėkminga.

Tauras – Tauras. Ši pora gali būti gana sėkminga, jei abu yra ramūs namisėdos. Žemės ženklai esantys kartu yra tarsi stabilumo įsikūnijimas. Jei kyla tarp jų konfliktai, dažniausiai šie būna susiję su pinigais arba tais dalykais, kurie kelia grėsmę poros stabilumui.

Dvyniai – Dvyniai. Dviejų Oro ženklų susižavėjimą vienas kitu atspindi tiek aistringi pokalbiai miegamajame, tiek bendros nuotykių paieškos. Tačiau ilgalaikiai santykiai šiai porai būtų iššūkis. Jei neatras juos jungiančio ir kartu laikančio taško, partneriai tiesiog ims nuobodžiauti vienas kito draugijoje ir atitols.

REKLAMA

Vėžys – Vėžys. Šie partneriai gali sukurti sėkmingą sąjungą tik tada, jei vertins ne tik savo, bet ir kito jautrumą ir jausmingumą. Kartais šią porą tiesiog gali užtvindyti emocijos arba ašaros. Paprastai dviejų Vėžių išsiskyrimai baigiasi ašarų potvyniu, jie skiriasi labai skausmingai.

Liūtas – Liūtas. Santykiai tarp dviejų Liūtų gali būti sudėtingi vien dėl to, kad abu veržiasi jiems vadovauti. Kurį laiką partneriai gali dalytis valdovo karūną, tačiau gana retai jiems pavyksta pasijusti lygiaverčiais. Dažnai tokia pora išyra su trenksmu, juk skiriasi du Ugnies ženklai.

Mergelė – Mergelė. Du šio ženklo atstovai poroje gali būti tobulo susiderinimo pavyzdžiu. Retkarčiais jie gali susikibti, bet dažniau padeda vienas kitam tapti geresniais žmonėmis. Dvi Mergelės yra tarsi du vienas kitą dailinantys, šlifuojantys brangakmeniai.

Svarstyklės – Svarstyklės. Ši pora gali išlikti tik tada, jei išmoks pyktis. Ironiškai skamba toks patarimas, kai abu partneriai, rodos, tesiekia kurti ramybę, harmoniją savo aplinkoje. Dažniau jie „apdovanoja“ vienas kitą panieka, nei veliasi į ginčus. Paprastai jie nesipyksta atvirai, o kabinėjasi prie smulkmenų. Svarstyklių poros sėkmė priklausys nuo jų gebėjimo pyktis ir taikytis.

Skorpionas – Skorpionas. Skorpionų porai  santykius lemta išsiaiškinti greitai ir išsiskirti. Tačiau tik pačioje pradžioje jie atrodo labai audringi, kai partneriai dažnai pykstasi, audringai lieja emocijas. Jie gali sukurti sėkmingą porą, bet tarp jų visada bus aistringų nesutarimų.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.