REKLAMA

Didžiausias modistas pagal žvaigždes

REKLAMA

Ar gali būti, kad kai kurie Zodiako ženklai vis dėlto turi daugiau žvaigždžių dovanotų gebėjimų jausti subtilius mados virpesius? Gal kai kuriems ji išvis nerūpi?

Avinas (kovo 21- balandžio 20 d.). Mada Avinui tėra vienas iš būdų pasirodyti. Jis nori būti pastebėtas, kai įeina į patalpą. Avinui taip pat svarbu, kad iš jo aprangos aplinkiniai suprastų, kiek jis uždirba, kiek išleido pirkdamas drabužius ir kokį laimikį iš tiesų jis aptiko.

Tauras (balandžio 21 – gegužės 21 d.). Tai labai žemiškas ženklas (perkeltine prasme), tačiau ir tiesiogine. Tai atsispindi Tauro aprangoje. Žemės atspalviai jam patinka, tokiais drabužiais apsirengęs Tauras jaučiasi esąs patrauklus ir visada madingas. Jis, žinoma, seka mados tendencijas, bet nesivaiko greitosios mados. Atsilikusiu jo nepavadinsi, bet atsargus ir vertinantis kokybę – tai tikrai.

Dvyniai (gegužės 22 – birželio 21 d.). Dvyniams patinka apsirengti ir pasipuošti tokiais aksesuarais, kad aplinkiniai pastebėtų jų aprangą, ją komentuotų. Vieni išsakys komplimentus jų beretei, ir kaip ši jiems tinkanti, kiti galbūt pastebės įdomius batus ar rankinę. Dvynių ženklo atstovams madų vaikymasis – nebūtinai brangus pomėgis. Tai tik būdas sulaukti dėmesio, priversti kitus apie juos kalbėti.

Vėžys (birželis 22 – liepos 22 d.). Šio ženklo atstovai dažnai slepiasi už drabužių. Todėl neretai renkasi laisvus, neaptempus, pernelyg figūros nepabrėžiančius apdarus. Vėžiai linkę priaugti svorio pilvo srityje, todėl laisvi viršutiniai drabužiai tuomet jiems ypač pageidautini. Apskritai Vėžiams patinka vasara, šiltasis metų laikas, kai nereikia pernelyg rūpinti, kuo apsirengti ir galima vaikščioti su šortais ir įsispiriamomis šlepetėmis.

REKLAMA

Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 21 d.). Šio ženklo atstovai nori išsiskirti iš minios. Todėl dažnai renkasi tokią aprangą, kad būtų pastebėti. Tačiau pusiau rimtai, pusiau juokais galima sakyti, kad mėgstamiausias Liūto aksesuaras – kvapą gniaužiantis mylimasis pašonėje. Šiuo jis labiausiai didžiuojasi ir siekia užkelti ant pjedestalo.

Mergelė (rugpjūčio 22 – rugsėjo 23 d.). Dauguma Mergelių yra švarios, tvarkingos, susiderinusios aprangą iki menkiausių detalių. Tačiau dažniausiai jos neturi įgimtos uoslės madai. Kartais šio ženklo atstovai gali būti didžiausi Zodiako apsileidėliai, atrodantys, lyg ką tik būtų išlipę iš lovos. Jiems nerūpi nei mada, nei drabužių derinimo taisyklės. Dažniausiai būna taip, kad Mergelės atstovauja vieną ar kitą minėtą kraštutinumą, bet labai retai atsiduria jų viduryje.

Svarstyklės (rugsėjo 24 – spalio 23 d.). Šio ženklo atstovai nori atrodyti gražiai visą laiką. Jie vertina subtilius dalykus, kurie padeda jiems jaustis patraukliais. Dažniausiai jų šukuosenos būna nepriekaištingos, kiekvienas plaukelis – savo vietoje, o rengiasi (jei tik leidžia jų pajamos) labai kokybiškais drabužiais. Svarstyklėms svarbu, kad jų ir partnerių skonis aprangoje sutaptų ar bent jau būtų panašus.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA