REKLAMA

Numerologinė savaitės prognozė (11 12–18 d.)

REKLAMA

2012 metų  46 savaitė. Mes gyvename ciklais. Ši savaitė yra paskutinio šiais metais tam tikro ciklo pradžia, kai galima ir palanku (išskyrus antradienį) bet ką pradėti , – naują veiklą, naujus mokslus, naują gyvenimą. Daugeliui gali būti iškelti nauji reikalavimai, sąlygos. Naujos pažintys yra palankios, gali atnešti naudos. Ši savaitė – aktyvus veiklos metas. Tik nepamirškite šeimos narių ir saugokite sveikatą.

12 d. (pirmadienis).  Palankios finansinės operacijos. Gerai seksis kūrybos ir organizaciniai darbai. Labai stipri diena, tik nepersistenkite. Meilės reikalus geriau atidėti. Venkite negatyvios informacijos.

13 d. (antradienis). Galimi įvairūs sveikatos sutrikimai, gamtos anomalijos. Galimas nesveikų ambicijų protrūkis. Patartina į viską žiūrėti kuo paprasčiau, nepamesti galvos. Gali sugriūti visi planai, bet tai – tik į gera.

14 d. (trečiadienis). Drąsiai rodykite savo talentus, tam labai tinkamas metas. Galite būti pastebėti ir sulaukti pakilimo karjeroje arba gerų pasiūlymų. Lyderiams tinkamas metas formuoti bendraminčių komandą. Turi gerai sektis ir pirkimai, ir pardavimai. Nepamirškite pailsėti.

15 d. (ketvirtadienis). Diena stipri, veikli. Reikalaus organizuotumo ir disciplinos. Gerai seksis kasdieniai darbai. Atsargiau prie vairo. Šiandien rizikuoti neverta. Venkite konfliktinių situacijų.

REKLAMA

16 d. (penktadienis). Geras metas pinigams uždirbti. Tai aktyvių ir veiklių žmonių diena. Retai taip būna, bet penktadienis yra būtent toks metas, kai palanku siekti rezultatų visais įmanomais būdais ir priemonėmis.

17 d. (šeštadienis). Pinigai gali tiesiog plaukti į rankas. Išnaudokite palankų momentą. Planuokite, dėkite pastangas.  Truputis kantrybės, – ir netrukus matysite rezultatus. Palankios naujos pažintys. Stenkitės šiandien būti tarp žmonių, yra didelė galimybė užmegzti naudingus ir reikalingus ryšius.

18 d. (sekmadienis). Šiandien palankios kelionės, aktyvus poilsis. Visos pastangos gėriui pasiekti turės pozityvių pasekmių. Geras metas apmąstymams, įvykių analizei. Svarbu nepersistengti, neapkrauti galvos. 

Parengė numerologė Galina Šmidt.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA