REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (11 19–25 d.)

REKLAMA

Avinas. Prasidėjus savaitei būtinai išbandykite ką nors visiškai naujo. Pavyzdžiui, dabar yra puikus metas išmėginti naują bendravimo su mylimuoju būdą. Pasistenkite ketvirtadienį ar penktadienį nepriimti jokio sprendimo, kuris gali turėti ilgalaikių pasekmių. Jūsų sprendimas bus gana miglotas, vėliau dėl jo greičiausiai nusiviltumėte. Svaitgalis puikiai tiks susipažinti su naujais žmonėmis, padaryti jiems įspūdį. Na, o jei jus tenkina šalia jūsų esanti žmogus ir naujo neieškote, tuomet palepinkite jį kuo nors neįprastu, egzotišku.

Tauras. Savaitės pradžioje jausitės eiliniu, niekuo neišsiskiriančiu žmogumi. O juk kažkam esate tas vienintelis! Jei jūsų mylimasis ar kandidatas į šį postą pernelyg persistengia rodydamas dėmesį ir meilę, išdrįskite paprašyti jų pristabdyti reikalus. Bent jau kuriam laikui. Nes vėliau vis tiek greitis didės. Ketvirtadienį ir penktadienį turėtumėte susitelkti į tuos dalykus, kurie jus jungia, kuo esate panašūs. Tai yra svarbu, nes stiprina jūsų ryšį. Net jei šiuo metu jis gali atrodyti gana silpnas. Savaitgalį venkite skubotų sprendimų, nors labai norėsis juos daryti. 

Dvyniai. Pasistenkite planuotus užmojus baigti iki antradienio vakaro. Tai nereiškia, kad turite ieškoti naujų medžioklės plotų, galbūt su esamu partneriu galite kino teatre pasižiūrėti tokį filmą, kurio paprastai nesirinktumėte, kartu nueiti į šokių pamoką ar kokią nors treniruotę sporto klube. Pernelyg neišsigąskite, jei penktadienį viskas atrodys šiek tiek siurrealiai. Niekas nėra tyras it krištolas, todėl nemanykite, kad dėl tam tikrų nesusipratimų rojus staiga virto pragaru. Tiesiog priimkite situaciją tokią, kokia yra, – dviprasmišką, nesuprantamą. O savaitgalis jums žada daug susitikimų ir malonių pokalbių.

Vėžys. Pirmoje savaitės pusėje jums teks žaisti intelektinius žaidimus, nors jums tai ir nelabai patinka. Tai nereiškia, kad jūs nesugebate jų žaisti, bet jums labiau patinka kliautis širdimi, o ne protu. Tačiau širdies reikalus šiuo metu suvaldyti bus gana sunku. Savaitgalį atskleisite filosofiškąją savo asmenybės pusę, kai su mylimuoju ar žmogumi, su kuriuo neseniai pradėjote susitikinėti, teks pasikalbėti rimtomis temomis. Jos pasirodys visai kitokios, nei įsivaizdavote, numanėte. Savaitgalį jus kažkas sunervins, pasistenkite į tai reaguoti kiek įmanoma ramiau.

Liūtas. Pirmąją savaitės pusę svarbiausia užduotis, skirta jums, yra paleisti. Tai yra leisti įvykiams tekėti sava vaga. Galbūt jums teks galvoti apie buvusiuosius ir kaip jie vis dar jums rūpi, randa vietą jūsų galvoje ir širdyje. O galbūt padarysite išvadą, jog visa tai tėra romantinis įsivaizdavimas, sapnas, iš kurio tiesiog reikia atsibusti. Net nesvarbu, ką ketvirtadienį pasakysite ar padarysite, sulauksite neįprastos reakcijos. Priimkite ją ir žiūrėkite, kur ji jus nuves. Savaitgalį būsite itin energingi. O to rezultatas? Tai jums padės sužinoti kai ką naujo ir įdomaus apie jūsų esamą partnerį ar naują mylimąjį.

REKLAMA
REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.