REKLAMA

Kokios priklausomybės būdingos kuriam Zodiakui?

REKLAMA

Sekso manija, narkotikai, lošimas iš pinigų? Kurios „mirtinos“ nuodėmės kankina kiekvieną iš dvylikos Zodiako ženklų? Tiksliau, kokios jų silpnybės, tikėtina, gali jiems pakišti koją. Nuo ko gali tapti priklausomas Vėžys, Žuvys, kiti Zodiako atstovai?

Avinas. Ritalinas. O tiksliau, įvairiausi vaistai ar kitos (legalios ir nelabai) priemonės, kurios Avinams leidžia gyventi, kiek įmanoma greičiau ir intensyviau.

Tauras. Maistas. Šio ženklo atstovai gana lengvai tampa priklausomi nuo maisto. O pradžia būna gana nekalta, kaip pavyzdžiui, mėgstamų patiekalų ar produktų valgymas norint pakelti sau nuotaiką arba iš liūdesio.

Dvyniai. Cigaretės. Dvyniai ima traukti dūmą pirmiausia todėl, kad taip gali betarpiškai pabendrauti su aplinkiniais. Tačiau šis, atrodytų, nekaltas užsiėmimas gali virsti rimta priklausomybe, kai kasdien „sutraukiama“ po pakelį cigarečių ir daugiau.

Vėžys. Nuskausminamieji. Šio ženklo atstovai yra labai emocionalūs ir jautrūs. Todėl jei įpranta vis griebtis vaistų, lengvai tampa nuo jų priklausomi.

REKLAMA

Liūtas. Lošimas. Liūtams patinka rizika, bet ypač laimėjimo euforija, kai aplinkiniai jiems ploja ir sveikina. Šis jausmas malonus, jį norisi patirti vėl ir vėl. Bet jei mylite save ir savo pinigus, geriau jų nesineškite į tokias įstaigas kaip kazino.

Mergelė. Valiumas. Šie Zodiako perfekcionistai gana greitai tampa nervų kamuoliukais, jei neišmoksta atsipalaiduoti, nusiraminti. Jei šiam tikslui Mergelės griebiasi raminamųjų, gali tapti nuo jų  priklausomos.

Svarstyklės. Alkoholis. Taurė rankoje bendrauti mėgstančioms Svarstyklėms, rodos, yra neatsiejama vakarėlių dalis. Tačiau jei jos ima vis dažniau ir dažniau pamesti išgertų taurių skaičių, panašu, kad tokia „socializacija“ veda į aiškų kelio galą – alkoholizmą.

Skorpionas. Seksas. Aistringi ir truputėlį maniakiški Skorpionai, kurie paprastai dievina seksą, gali ir nepajausti, kai taps automatine sekso mašina. Kai sekso partneris tampa jiems objektu, su kuriuo nesieja jokie emociniai ryšiai, gana paprasta virsti sekso maniaku.

Šaulys. Sportas. Šauliai siekia kūno tobulybės, be to, mėgsta įvairiausią fizinę veiklą ir sportą. Tačiau kartais jie net neleidžia sau pailsėti, vis sukasi lyg voverės rate. Taip lengva tapti sporto maniakais.

Ožiaragis. „Šopinimasis“. Ožiaragiai mėgsta pinigus, jiems patinka juos kaupti. Tačiau šiems praktiškiems  Žemės stichijos atstovams taip pat patinka pinigus leisti brangiems daiktams. Kartais taip patinka, kad sunku sustoti juos pirkti.

Vandenis. Eksperimentavimas su narkotikais. Atviri, imlūs naujovėms ir besistengiantys nepaisyti jokių ribų Vandeniai mėgsta bent kartą gyvenime išmėginti kokių nors narkotikų. Jei nori bandyti ir šių, patirti, kokį poveikį turi tie ir tie, tada lengva šiems Oro stichijos atstovams atsidurti reabilitacijos klinikoje.

Žuvys. Marihuana. Žuvims patinka atsipalaidavimas, plaukimas pasroviui su kitais, kur banga nuneš. Štai kodėl jiems patinka vadinamoji „žolytė“. Tai tampa problema, kai atsipalaidavimas nebeįsivaizduojamas be svaigaus dūmelio.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA