REKLAMA

Geriausias Zodiako melagis

REKLAMA

Išminčiai tvirtina, kad tiesą sakyti lengva ir malonu. Jei išties kasdienėse situacijose kalbėtume vien tiesą ir tik tiesą, greičiausiai netrukus net nereikėtų duoti jokių tylos įžadų. Ir taip su mumis niekas nebendrautų. Taigi kasdien mus supa daug smulkaus, o retkarčiais – ir didelio melo. Žvaigždės sako, jog kai kuriems Zodiako ženklams meluoti lengva, kiti išvis gyvena kažkokiame fantazijų  pasaulyje, net sunku tai pavadinti melu. Dar kitiems melavimas sukelia ne tik psichologines, bet ir fizines kančias.

Avinai meluoja, kad išgelbėtų… save, o ne kitus. Jei jie nenori ko nors daryti, suranda tūkstančius pasiteisinimų ir priežasčių, kad to išvengtų. Bet būtinai prisiekia, kad tikrai padės, kai tik turės laiko. Ir taip darkart pameluoja. Avinai tenori, kad prašytojas suvoktų, jog beldžia į užrakintas duris, ir atstotų nuo jų. Dažnai taip ir nutinka. Tačiau po kiek laiko su Avinais taip ima elgtis net tie žmonės, kurie anksčiau jiems jautė simpatiją. Be to, pagauti šio ženklo atstovus meluojant – lengva, nes jų melas būna greitas ir nelabai logiškas, skirtas tai akimirkai atsikratyti žmogumi.

Jaučiams melas yra savita meno rūšis. Jie iš lėto ir kruopščiai neria melo tinklą, skirtą aplinkiniams apžavėti, pasirodyti svarbiais ar sulaukti užuojautos. Dažnai šio ženklo atstovai griebiasi melo, kai nenori skolinti pinigų. Nors iki tol gana dažnai pasakojo apie gautas premijas, laimėtą loteriją, išleistą nemažą sumą mėgstamiems kvepalams ar garsios kompanijos rankinėms. Dar viena priežastis melui – santykiai su priešingos lyties atstovais. Ypač, kai norima išvengti aiškinimosi. Pavyzdžiui, Jautis-vyras prisiekinės jam švenčiausiais dalykais ir žmonai aiškins, jog sėdi susirinkime, nors telefono ragelyje aiškiai girdėsis muzika ir moterų juokas. Įdomu  yra tai, kad tie, kurie myli Jaučius, tiki jais, nori juos išlaikyti, todėl ir atleidžia net tokį nevykusį išsisukinėjimą. 

Dvyniai ne meluoja, o žaidžia. Bent jie patys save taip teisina. Kartais melu jie naudojasi, kad įtikintų aplinkinius savo teisumu, arba tam, jog iš situacijos pelnytų sau materialinės ar kitokios naudos. Dvyniai pardavėjai be jokios sąžinės graužaties parduos prastą prekę kaip itin kokybišką ar savo melu privers kitą asmenį apmokėti jų sąskaitas. Dvyniai meluoja išradingai, tam pasitelkia argumentus ir „faktus“. To jie išmoksta dar vaikystėje, siekdami išvengti bausmių. Vaikystėje Dvyniai gali sukurti ištisas istorijas, kurių paklausius, telieka padaryti išvadą: jei kas ir kaltas, tai tikrai ne jie. Pagauti Dvynius meluojant sudėtinga, jie puikiai įvaldę savo rolę, todėl retai suklysta ją vaidindami. Bendraudami su Dvyniais, išmokite viską, ką jie sako, sumažinti bent dešimt kartų.

Vėžiams melas kenkia.  Jie ryžtasi sumeluoti, tik tada, kai tiesą sakyti blogiau, nei meluoti. Pavyzdžiui, Vėžiai meluos vaikui, kad jo šuniukas pabėgo pas mamą ir pas jį nebegrįš, nors iš tiesų augintinis žuvo po automobilio ratais. Taip pat Vėžio ženklo motina vaikus tikins, kad jų tėvą išsiuntė dirbti ir gyventi užsienyje, kad šeimai būtų geriau, bet neišduos, kad jis susirado kitą moterį  ir išsikėlė pas ją.  Taip šie Vandens stichijos atstovai stengiasi artimuosius apsaugoti nuo skausmo ir pergyvenimų. Meluoti, kad taip pelnytų sau naudos, Vėžiams yra per žema. Net pasakodami tikras istorijas, jie nesistengia jų pagražinti, nes tiki, jog tiesa yra įdomesnė už išmonę. Vėžiai patys nemeluoja, to paties reikalauja ir iš aplinkinių, jiems trūksta lankstumo bendraujant. Suprasti, kada Vėžiai meluoja, gana paprasta. Užtenka atidžiai jiems pasižiūrėti į akis. Greičiausiai jie paraus ir susigės. Tačiau neprisipažins ir neatsiprašys už savo melą, nes meluoja vardan gero tikslo.

REKLAMA
REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA