REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (11 26–12 02 d.)

REKLAMA

Avinas. Pirmadienis ir antradienis įrodys, jog vis dar esate malonūs, nedarote kitiems spaudimo. Noriai priimate pasiūlymus. Kai kas nutiks pirmadienį, greičiausiai darbe, kas aplinkiniams pasirodys, kaip sėkmės pasireiškimas. Tai nelabai draugiška nuomonė. Juk jūs sunkiai dirbote, kol to pasiekėte. Trečiadienis ir ketvirtadienis bus žymiai romantiškesni. Gundantis šokis su jums svarbiu asmeniu gali pasakyti daugiau nei žodžiai. Nuo penktadienio iki sekmadienio romantiška nuotaika išliks, bet dėmesio reikalaus šeimos reikalai.

Tauras. Pirmadienį ir antradienį bus svarbi jūsų apranga. Galbūt vilkėsite tokį drabužį, kuris išryškins jūsų kūno privalumus, dėl jo sulauksite daug komplimentų. Daugiausia – nuo jums svarbaus asmens. Trečiadienį ir ketvirtadienį tai, kas vyks meilės reikaluose, nebus taip svarbu, kas darysis darbe. Būtent ten reikės viso jūsų dėmesio. Penktadienis ir visas likęs savaitgalis tobulai tiks romantiškoms vakarienėms, sėdinėjimui balkone ir žvalgymuisi į stogus ir žvaigždes, prisipažinimams apie slapčiausius ir intymiausius dalykus. Geresnio savaitgalio ir nesugalvosi.

Dvyniai. Nesvarbu, kaip beprotiškai viskas susijauks pirmadienį ir antradienį, jums pavyks išlaikyti blaivią galvą. Na, čia vienas iš jūsų paslaptingų gebėjimų. Kai kas, kuriam jūs patinkate, tomis dienomis stebės jus susižavėjęs. Trečiadienį ir ketvirtadienį praleisite daug laiko netoliese jums patinkančio asmens, jūs tarsi jau iš anksto žinosite, kaip tas žmogus elgsis, ką pasakys. Nuo penktadienio iki sekmadienio sukaupsite visas pilkąsias ląsteles, kad sugalvotumėte būdų, kaip sutaupyti pinigų. Kai kurios jūsų idėjos paveiks ir jūsų romantinius santykius.

Vėžys. Tai bus jūsų įkvėpimo savaitė. Nesvarbu, ką sakysite ar darysite, viskas pavyks dar geriau, nei tikėjotės. Kai kas, ką sutiksite vakarieniaudami pirmadienį ir antradienį, gali jums pasakyti: „Esate neįtikėtinas. Galite priminti savo vardą?“. Jūs gana meistriškai nusuksite pokalbį kita tema. Trečiadienį ir ketvirtadienį to nebedarykite. Išlįskite iš savojo kiauto, bendraukite. Tam tikru momentu nuo penktadienio iki sekmadienio jums patinkantis asmuo pasakys ar padarys kai ką, kai pasijusite lyg matytumėte save iš šalies ar veidrodyje. Įdomu.

Liūtas. Pirmadienį ir antradienį pademonstruosite savo gebėjimą karališkai užsispirti. Atsidursite situacijoje, kuri jums bus svarbi (juk galų gale jūs patinkate vienas kitam). Svarbiausia, nepasakykite ir nepadarykite ko nors, kas gali būti suprasta kaip arogancija. Kam patinka pasipūtėliai? Trečiadienį ir ketvirtadienį nuotaika bus daug lengvesnė, lengvabūdiškesnė. Jūsų užsispyrimas, kuris varė mylimąjį iš proto, gali sukelti jo susižavėjimą. Būna. Nuo penktadienio iki sekmadienio daug kalbėsite apie tai, kaip jums patinka būti vienas kito draugijoje, nors kartais varote vienas kitą iš proto. Na, jei jums abiems tai tinka…

REKLAMA

Mergelė. Pirmadienį ir antradienį kažkur keliausite su jums rūpimu asmeniu arba kalbėsite apie būsimą bendrą kelionę. Detaliai. Kokį muzikos albumą pasiimti, kur eiti, ką pamatyti ir taip toliau. Tomis dienomis jums taip patiks vienas kito draugija, tik norėsite kartu atsidurti kitoje aplinkoje. Trečiadienį ir ketvirtadienį galimi nesusipratimai bendraujant: jūsų el.laiškas bus ne taip suprastas ar kažkur pasirodysite netinkamu metu. Tačiau penktadienį ir visą likusį savaitgalį nuotaika bus lengva, daug bendrausite. Moterys bus pastebėtos.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.