REKLAMA

Zodiako ženklas ir jo mitinė būtybė

REKLAMA

Kas geriausiai įkūnytų sireną? Kurio ženklo atstovas yra tarsi Feniksas, nesunaikinamas ir nuolat pakylantis iš pelenų? O kas būtų panašesnis į piktą fėją, prikrečiančią eibių aplinkiniams? Paskaitykite ir sužinokite, kokios būtybės jus supa.

Avinas: furija

Ugningosios furijos puikiai tinka Ugnies stichijos atstovams Avinams. Eirinijos arba romėniškasis jų atitikmuo furijos yra teisingumo ir keršto deivės, persekiojančios nusikaltėlius.

Tauras: sirena

Šio ženklo atstovai yra Zodiako viliokliai, apdovanoti įtikinėjimo galia, gundančiu stipriu balsu. Graikų mitologinės būtybės sirenos –  pusiau moterys, pusiau paukščiai – dainomis viliodavo jūrininkus. Šie, apžavėti jų dainingų balsų, užsimušdavo į pakrantės uolas.

REKLAMA

Dvyniai: fėja

Dvyniai yra tarsi geroji ir blogoji fėjos viename. Fėjos yra žmogaus likimą nustatančios būtybės – protingos, galingos, žavios, bet gali būti ir piktos. Labai jau kažką primena, ar ne?

Vėžys: Undinėlė

Jautrūs ir grakštūs Vandens stichijos atstovai Vėžiai gali įkūnyti moterišką jausmingą būtybę Undinėlę. (Ši yra liūdnoji H. K. Anderseno pasakos „Undinėlė“ herojė.)

Liūtas: sfinksas

Kiekvienas šio ženklo atstovas savyje turi sfinksą. Liūtas žmogaus galva (arba sfinksas) egiptiečių ir graikų mitologijoje yra proto ir stiprybės simbolis.

Mergelė: elfas

Skandinavijos ir germanų tautų mitinės būtybės ar elfai iš „Žvaigždžių valdovo“ turi kai ką bendro su šiais Žemės stichijos atstovais. O būtent – ir elfai, ir Mergelės yra sudėtingos, eterinės būtybės, kurių jaunatviškas išradingumas apžavi kiekvieną, su kuriuos jos susipažįsta.

Svarstyklės: silfidė

Silfidės arba angelai yra antgamtinės lengvos ir švytinčios būtybės su sparneliais, tyros ir suteikiančios vilties. Svarstyklės, kaip ir silfidės, aplink save kuria panašią – lengvą estetišką taikią aurą.

Skorpionas: Feniksas

Šventas mitologinis paukštis, kuris yra atgimimo simbolis egiptiečių, graikų mitologijoje. Nenuostabu, kad Skorpionai, kurie net po sunkiausių išgyvenimų sugeba atsigauti,  savo simboliu pasirinktų Feniksą, iš pelenų pakylantį paukštį.

Šaulys: Pegasas

Šaulius traukia žirgai, jiems patinka šių gyvūnų veržlumas, judrumas. Štai kodėl sparnuotas arklys, mitinė graikų mitologijos būtybė, pasirinkta įkūnyti Šaulius. Pegasas yra išminties ir įkvėpimo simbolis.

Ožiaragis: driadė

Medžių dvasios graikų mitologijoje simbolizuoja Žemės elementą, stichiją, jos jėgą. Štai kodėl šios būtybės kuo puikiausiai atspindi Ožiaragių esmę, jų stiprybę ir jausmingumą.

Vandenis: Vienaragis

Unikalaus grožio, gėrio  ir išskirtinio kūrybingumo. Vandeniai jau suprato, kad kalbama apie juos, ar ne? Šias jų savybes simbolizuoja mitinė būtybė Vienaragis, kuris turi gebėjimą išgydyti žmogų, prie kurio prisiliečia.

Žuvys: najadė

Šaltinių ir upių nimfos graikų mitologijoje. Žuvys, kaip ir najadės, savitai jaučia ryšį su gamta, turi kūrybinių ir net aiškeriagio galių. Tik ne visos geba jomis pasinaudoti.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA