REKLAMA

Gruodžio horoskopas

REKLAMA

Pasaulio pabaiga ar nauja pradžia? Astrologų požiūriu, mes jau seniai gyvename aukštos įtampos laikais. Reikalingi radikalūs pokyčiai, kad galėtume ilgam užtikrinti žmonijos išlikimui būtinus planetos resursus. Majų kalendoriaus baigtis tikrai nesulaikys mūsų – pasaulio pabaiga jau daug kartų buvo išpranašauta. Kas dabar svarbiausia? Susikoncentruoti į esminius poreikius! Jei visus kampus kruopščiai „išmėžtume“, padarytume vietos naujiems dalykams.

AVINAS

Emocijų lavina

Gimę kovo 21–31 d.
Naujus žingsnius, kuriuos numatęs šių metų pabaigai, Avinas turėtų dar kartą nuodugniai apsvarstyti ir neskubėti. Nuo gruodžio mėnesio vidurio jam daug kas paaiškės. Tada Avinas galės nedvejodamas leistis į naujų sferų užkariavimų ir atradimų žygius.

Gimę balandžio 1–10 d.
Avinui aplinkos daromas spaudimas stiprėja. Jo nepasitenkinimas didėja. Avinui gruodžio mėnesį reikėtų gerai apsvarstyti ir susivokti, ką jis iš tikrųjų gali pakeisti, o ko paveikti neįmanoma. Kitaip stresas gali susargdinti.

REKLAMA

Gimę balandžio 11–20 d.
Gruodžio mėnesį Avinui nesiseks taip sparčiai judėti pirmyn, kaip jis norėtų. Suvaldykite savo pyktį ir, neeikvodami veltui energijos neigiamoms emocijoms, imkitės planingų veiksmų.

JAUTIS

Likimo ženklai

Gimę balandžio 21–30 d.
Gruodžio mėnesį Jaučiui teks parodyti savo drąsą. Artėja atsiskaitymo laikas. Jis bus priverstas atsisveikinti su tuo, kas atgyveno.

Gimę gegužės 1–9 d.

Gruodžio mėnesį žvaigždės suteiks Jaučiui ramybės pertraukėlę, kad galėtų atsipūsti. Mėgaukitės ir džiaukitės. Šventės ilgai nesitęs, netrukus prasidės liūdnesni laikai.

Gimę gegužės 10–20 d.
Lemtingas susitikimas ilgai neduos Jaučiui ramybės. Praeities įvykius reikia apsvarstyti, suvokti klaidas ir pamiršti. Žvelkite į priekį ir nesistenkite sugrąžinti to, kas seniai praėjo.

DVYNIAI

Laisvės troškimas

Gimę gegužės 21–31 d.
Kai kurie Dvyniai gruodžio mėnesį karštai trokš radikalių permainų ir bus pasiryžę bet kokia kaina išsilaisvinti. Neskubėkite trenkti durimis. Palaukite, kol aiškiai žinosite, kur žengti toliau.

Gimę birželio 1–10 d.
Netikėta pažintis gruodžio mėnesį pakerės Dvynius. Tiek daug smagumo ir malonumų seniai nebuvote patyrę. Kas žino, gal iš to išeis kai kas daugiau?

Gimę birželio 11–21 d.
Dvyniams patartina vengti streso, susijusio su pasiruošimu šventėms ir ritualais. Pagalvokite, jei nebūtų visų tų rūpesčių ir šurmulio, jus apimtų nuobodulys ir slogios nuotaikos. Viskas juk tik į gera!

VĖŽYS
Savarankiški sprendimai

Gimę birželio 22–liepos 1 d.
Mieli vėžiai, nekaltinkite kitų dėl visų savo nesėkmių. Tik jūs vieni esate atsakingi už tai, koks prasmingas ir laisvas yra jūsų gyvenimas. Tik jūs vieni esate savo likimo kalviai. Tad imkitės darbo!

Gimę liepos 2–12 d.
Tyko depresinės nuotaikos. Vėžiai turėtų tamsų gruodį atsiriboti nuo grubaus pasaulio ir semtis jėgų savo jaukiuose namuose, kad išsaugotų gerą savijautą.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA