REKLAMA

Numerologinė savaitės prognozė (lapkričio 26–gruodžio 02 d.)

REKLAMA

2012 metų  48 savaitė yra toks metas, kai reikia labai apdairiai elgtis su pinigais.  Prasideda naujas laikotarpis, kai būtina veikti, spręsti klausimus, daug dirbti. Pradėkite arba tęskite idėjų įgyvendinimą. Tai metas, kai labai veikia principas: ką pasėsi, tą ir pjausi. Viskas sugrįš, nereikia niekam keršyti ir kenkti. Būtina laikytis dorovės taisyklių ir dvasinių dėsnių.

26 d. (pirmadienis).  Diena nelengva, labai stipri, energinga. Žmonės gali būti pikti ir agresyvūs. Šiandien labai daug galima nuveikti, jei būsite kūrybingi. Koją pakišti gali skeptiškumas. Netingėkite, būkite tolerantiški, tada negatyvios pirmadienio energijos jūsų nepalies.  

27 d. (antradienis). Šiandien daug kas priklausys nuo nuotaikos. Neužsibrėžkite daugiau, negu galite padaryti. Šios dienos rezultatai gali dar ilgai daryti įtaką jūsų gyvenimui. Visi veiksmai turi būti labai tikslūs, gerai apgalvoti. Blaškytis negalima. Svarbių sprendimų priėmimą geriau atidėti vėlesniam laikui.

28 d. (trečiadienis). Diena tinkama tvarkyti finansinius reikalus, uždirbti pinigus. Palankūs didelio masto pirkimai–pardavimai. Pareigingiems ir atsakingiems ypač seksis. Galite sulaukti įdomių pasiūlymų. Nepalanku abejoti, skųstis. Atsargiau prie vairo.

29 d. (ketvirtadienis). Didelių permainų slenkstis. Būtina pozityviai mąstyti ir ugdyti sveikas ambicijas. Svarbu kontroliuoti emocijas ir teisingai įvertinti savo (ir artimųjų) jėgas ir galimybes. Į naują laikotarpį senų nuoskaudų geriau nesinešti.

REKLAMA

30 d. (penktadienis). Prasideda nestabilus metas, kai planai ir tikslai gali keistis kiekvieną dieną. Nesijaudinkite, šis periodas greitai praeis. Jei sugebėsite iki savaitės pabaigos sudaryti ateities planus ir užsibrėžti įgyvendinamus tikslus, tai bus geras ženklas. Šiandien organizatorių ir individualistų diena. Geras metas sveikatingumo ir grožio procedūroms.  

01 d. (šeštadienis). Gali tęstis blaškymosi periodas. Šiandien geriau neapsunkinti savęs ir kitų nei darbais, nei mintimis. Diena tinka poilsiui gamtoje, gerai pabūti vienumoje. Jei sugebėsite, apmąstykite ir atleiskite kitiems už patirtas nuoskaudas. Dienos rezultatų galima sulaukti vėliau.

02 d. (sekmadienis). Šeimos diena. Dovanokite dėmesį artimiesiems, pasirūpinkite tėvais, šeimos nariais. Tai bus ypatingai įvertinta. Tinkama diena užsiimti kūrybine veikla. Nepalankus bet koks agresyvumas ir kitų kaltinimas. Atsargiau su alkoholiu.

Parengė numerologė Galina Šmidt.

 

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA