REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (12 03–09 d.)

REKLAMA

Avinas. Norisi nuotykių? Nieko nebus neįmanomo jums savaitės pradžioje. Išdrįskite pasilinksminti (su kuo nors jums svarbiu) ir nebijokite parodyti, kad mokate lenktyniauti, jums patinka varžytis. Nuo trečiadienio popietės iki penktadienio atkreipkite dėmesį į detales, kurias pražiūrėjus, vėliau tik patirsite didelį nusivylimą ar susierzinsite. O savaitgalį pasinaudokite žavesiu, kad gautumėte tai, ko norite.

Tauras. Jei galite užlipti ant žirgo tiesiogine šio žodžio prasme, o ne šiaip „pasikelti“, tada viskas yra gerai. Paskui jūsų žirgą lėks būrys gerbėjų. Tačiau jei sumanysite demonstruoti aroganciją, žinokite, kad ji patrauklumo jums neprideda. Nuo trečiadienio popietės iki penktadienio galėsite apžavėti visus, kuriuos sutiksite, savo išvaizda ir jums neįprastu lankstumu, diplomatiškumu. Šeštadienį ir sekmadienį patinginiaukite. Pabūkite vienumoje, paskaitykite knygą, pasižiūrėkite nuotaikingą filmą, pasivaikščiokite. (Na, bendraminčių kompanija irgi  nepamaišys.)

Dvyniai. Kai kas jūsų linksmą erzinimą savaitės pradžioje gali priimti rimtai. Nusiraminkite, paaiškinkite savo ketinimus, o dar geriau, kiek apribokite savo sąmojus ir atsakingiau elkitės su žmogumi, kuriam patinkate (o galbūt – ir kuris jums patinka). Nuo trečiadienio popietės iki penktadienio net į kasdienes ir neįdomias užduotis žvelkite atidžiai, tokio principo laikykitės ir asmeniniuose santykiuose, nes, kaip sakoma, mažas akmenėlis gali didelį vežimą apversti. Būkite atidūs ir atsargūs. Šį savaitgalį panaudokite  savo padidėjusį  energijos kiekį ir užsispyrimą, kad pabaigtumėte, ką pradėjote.

Vėžys. Kuo didesnis, tuo geriau. Taip manote? Tai bus tiesa savaitės pradžioje, todėl turėtumėte klausytis savo impulsyvių idėjų ir veikti be didelių apmąstymų (ypač meilės sityje). Nuo savaitės vidurio iki penktadienio, bet kokie ambicingi planai, kuriuos pradėsite, bus pelningi. Taigi apgalvokite detales ir imkitės veiksmų. Tai galioja ne tik darbui, bet ir asmeniniam gyvenimui, o ypač vienišių. Būtinai išdrįskite pakalbinti žmogų, kuris jums atrodo neprieinamas, truputėlį gąsdinantis. Savaitgalį galite susidurti su problemomis namuose, tačiau visas jas išspręsite pasitelkę savo jautriąsias ir gerąsias savybes.

Liūtas. Ar jaučiate jumyse ir aplink jus sklandančią meilę? Savaitės pradžioje žmonės nenorės atsitraukti nuo jūsų, kai esate tokie pasitikintys savimi ir labai žavūs. Jei turite porą, pasinerkite į šį garbinimo vandenyną, o jei esate vieniši, – eikite flirtuoti! Nuo savaitės vidurio iki penktadienio būsite kiek santūresni ir konservatyvesni, kai situacija reikalaus rizikos, o jums norėsis pabūti ramiai, „perkrauti“ baterijas. Šį savaitgalį kalbėkite iš širdies, sakykite, ką galvojate. Kai kas nori padaryti jus laimingais, bet jie turi žinoti kaip.

REKLAMA

Mergelė. Kiek daug visko vyksta! Savaitės pradžioje nematysite veiklos pabaigos, būkite lankstūs ir atsisakykite bet kokių planų ir išankstinių nusistatymų, jei to pareikalaus pasikeitusi situacija. Nesijaudinkite, spontaniškumas yra jūsų draugas. Šiuo metu. Nuo savaitės vidurio iki penktadienio tikėkitės užbaigti viską (darbe ir romantiškuose santykiuose), ką pradėjote. Dabar visos gerosios jūsų savybės aplinkiniams atrodo dvigubai didesnės ir vertingesnės. Jums pavyks išspręsti visas problemas. Jei kurį laiką mąstėte apie svarbų pirkinį su jums svarbiu žmogumi, šį savaitgalį bus tinkamas metas šį sumanymą įgyvendinti.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA