REKLAMA

Partneris…. pagal šunį!

REKLAMA

Vertinga informacija visiems, kurie ketina paflirtuoti pasinaudodami šunimi. Kad šuo gali padėti susipažinti ir užmegzti ryšį su potencialiu partneriu, turbūt niekam ne naujiena. Dabar tuo pradėjo naudotis net internetiniai pažinčių portalai.

Juose vieniši žmonės gali patalpinti savo ir keturkojo numylėtinio nuotrauką, kad kiti šunų augintojai atkreiptų į juos dėmesį. Ieškodamas poros savo kalaitei ar šuniukui, kiekvienas turi šansą susirasti gyvenimo draugą ir sau. Iš nekaltų pasivaikščiojimų su augintiniais gali išsirutulioti didelė meilė.

Ar padės augintinis surasti sau tinkamą porą ir ar seksis flirtuoti su priešingos lyties atstovais parke ar interneto pažinčių portale, priklauso nuo šuns veislės. Pagal augintinio veislę galima spręsti apie šeimininko ar šeimininkės charakterį, tikina vokiečių psichologijos profesorius Alfredas Gebertas iš Miunsterio.

Taigi, mieli vienišiai, žinokite: sėkmė ieškant partnerio augintiniui ir sau daug priklauso nuo šuns veislės. Ypač didelį pasisekimą paprastai turi abiejų lyčių labradorų šeimininkai. Pudeliai ir koviniai šunys pralaimi visose flirto varžybose. Profesorius A.Gebertas atskleidžia, ką verta įsidėmėti apie įvairių keturkojų šeimininkų ir šeimininkių charakterius.

Mopsai

REKLAMA

Mopsų šeimininkai ir šeimininkės dažniausiai išsiskiria impozantiška išvaizda, todėl nepatiria sunkumų, kai nori susipažinti su potencialiais flirto partneriais.

Vis dėlto tų žmonių būdas nėra toks puikus kaip iš pirmo įspūdžio žada jų išvaizda. Mopsų šeimininkės būna aikštingos ir arogantiškos, dažnai jaučia stiprų pavydą kitoms moterims, kurios atrodo geriau už jas. Čia galima pritaikyti posakį: „Ne viskas auksas, kas auksu žiba“.

Vyriškos lyties mopsų šeimininkai būna tikri „dendžiai“. Jų gyvenime svarbiausią vietą užima tik viena būtybė – jie patys. Po jų seka šuo ir tik tada galbūt partnerė.

Retriveriai

Šių šunų savininkai– žavingi, siekiantys harmonijos optimistai. Jie idealiai tinka į partnerius. Ir retriveriai, ir jų šeimininkai būna geros širdies ir protingi.

Pudeliai

Už pudelių slepiasi mažos žvaigždės – žmonės, siekiantys būti lyderiais, nesveikai trokštantys dėmesio. Jiems svarbiausia atsidurti dėmesio centre ir būti garbinamiems. Jie stebina savo gebėjimu sumaniai išsisukti iš bet kokios keblios situacijos.

Pudelių savininkai labai mėgsta pramogauti, nors kartais jiems reikia pabūti vieniems, kad pailsėtų. Kas jiems sutrukdys tuo metu, tam bus riesta.

Senbernarai

Šios veislės šunys būna nepaprastai ištikimi, geraširdžiai, draugiški, ypač su vaikais. Tačiau jų šeimininkai pagal charakterį yra visiškos priešingybės. Egoistai ir ne itin mėgstantys vaikus. Kodėl jie tokie, sunku suprasti. Gal jie skiria tiek daug dėmesio savo šuniui, kad žmonėms jau nebelieka?

Mišrūnai

Mišrūnų šeimininkai neteikia per didelės reikšmės išoriniams dalykams. Jie būna linksmi, kuklūs ir kartais net šiek tiek chaotiški. Jų gyvenimo moto galėtų būti toks: „Kasdien gyvenimas prasideda iš naujo ir reikia juo mėgautis“.

Terjerai

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA