REKLAMA

Numerologinė savaitės prognozė (12 03–09 d.)

REKLAMA

2012 metų  49 savaitė: aktyvios veiklos periodas tęsiasi. Nieko nereikia stabdyti, verta priimti visus pokyčius. Galite jausti nuovargį ir jėgų trūkumą. Daugiau laiko skirkite  sveikatos stiprinimui, derinkite darbą su poilsiu. Ši savaitė privers toliau mokytis valdyti finansus, susidėlioti prioritetus, teisingai įvertinti savo jėgas. Kad ir ką veiktumėte, nepamirškite savo namiškių ir mylimųjų.

03 d. (pirmadienis).  Stipri ir  energinga diena. Gerai seksis planuoti. Kad ir ką veiktumėte,  svarbu nepersistengti, turėti saiką, nes dienos pasekmės nenusakomos.

04 d. (antradienis). Diena reikalaus daug pastangų. Palankus metas pinigams uždirbti ir stabilumui palaikyti. Tik būtina galvoti, ką ir kaip darote. Seksis veikliems ir tvarkingiems. Tinginiai gali skaudžiai pralaimėti.

05 d. (trečiadienis). Gali vyrauti blaškymosi nuotaikos. Būkite atidūs, nes yra didelė tikimybė priimti neteisingus sprendimus. Galite būti apgauti. Visus veiksmus būtina grįsti logika. Jei vis vien abejojate, geriau sprendimų priėmimą atidėti kitai dienai.

06 d. (ketvirtadienis). Nepasiduokite nuotaikoms. Galbūt turėsite priversti save kažką daryti, bet jūsų pastangos nenueis veltui. Užsiimdami bet kokia veikla ieškokite pagalbininkų, partnerių, bendraminčių. Individuali veikla šiandien gali neatnešti norimų rezultatų.

REKLAMA

07 d. (penktadienis). Šiandien negalima kariauti, ginčytis, aiškintis santykių. Diena gali pareikalauti kantrybės, tolerancijos. Nelengvas metas vengiantiems atsakomybės. Gerai seksis organizaciniai ir kūrybos darbai. Galima pradėti įgyvendinti planus.

08 d. (šeštadienis). Diena palanki dabartinės padėties įvertinimui. Mąstykite, analizuokite, medituokite. Galite rasti atsakymus į daugelį jums rūpimų klausimų. Iš kitos pusės, galima patirti informacijos perteklių. Būtina išmokti atsirinkti, kas jums yra reikalinga, o kas ne.

09 d. (sekmadienis). Patartina saugoti pinigus, negalima išlaidauti. Verta pasisaugoti vagių. Atminkime, kad pavogti galima materialinę ir intelektualinę nuosavybę. Šiandien geriau mažiau kalbėkite, savo mintis ir idėjas pasilaikykite sau, nes yra didelė tikimybė sulaukti negatyvių įvertinimų ir jūsų ambicijos gali būti įžeistos. 

Parengė numerologė Galina Šmidt.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA