REKLAMA

Numerologinė 2013 metų apžvalga

REKLAMA

„Ateinantieji yra griovimo ir kūrimo metai“, – artėjančius 2013 metus apibūdino numerologė Galina Šmidt

Metų pobūdis – taikdarystė.

Šūkis: naudok savo meistriškumą!

Principas – sukurti pagrindą ateičiai.

Prigimtis – naujo bendravimo modelio įgyvendinimo pradžia.

REKLAMA

Kliūtis – tinginystė, pasyvumas, nepasitikėjimas.

Problema – nemokėjimas įvertinti jėgų, perdėti reikalavimai sau ir aplinkai.

Ypatumas – žmonijos egocentriškumo liga.

Užduotis, tikslas –  ugdyti  toleranciją, kantrybę, gebėjimą baigti pradėtus darbus.

Pagrindinės metų pamokos: išmokti kurti  gyvenimo harmoniją, išlaikyti vidinę pusiausvyrą, realizuoti savo talentus.

Misija – lavinti kūrybingumą, mokytis tikro rūpestingumo, nepasiduoti manipuliacijoms.

2013 METŲ APIBŪDINIMAS

Atėjo tikrų permainų metas, laikas griauti ir kurti, kažką rimtai pakeisti savo gyvenime. Sveikintini bet kokie pokyčiai. Daugeliui galimas darbo arba gyvenamosios vietos pakeitimas. Kas įvyks, viskas bus tik į naudą.

Šeimose  turėtų vyrauti harmonija ir supratimas. Jei 2013 metais šeima iširs, vadinasi, santuoka buvo klaida. Savaime aišku, kad tuoktuvėms ateinantieji yra itin palankūs. 2013–ieji yra geras metas meilei, didelė tikimybė surasti antrąją pusę tiems, kurie jos ieško.

Dažnai norint ką nors sukurti, reikia kažką sugriauti. Verta prisiminti, kad gera vieta tuščia nebūna. Jei vietoje sugriauto, nieko naujo sukurti negalite, tai ir negaiškite laiko. Tai ženklas iš viršaus, kad laikas keisti savo tikslus ir siekius, kurti naują gyvenimo modelį. Ateinančiais metais bus lengva suprasti, ką iš tikrųjų reiškia rūpintis savimi ir artimaisiais. 2013–ieji tikrai negailės mums pamokų šiuo klausimu.

Tiesa, ne visus planus galima bus įgyvendinti. Kad nebūtų nusivylimų, verta viską dar kartą įvertinti. Jei bus sunkumų ar trukdžių, išmokite lankstumo, nebijokite keisti krypties.

Ar jūsų svajonės realios? Tokios visada pildosi. Jei nesipildo, vadinasi, blogai svajojate. Gal perlenkėte lazdą? 2013 metai – puikus laikas mokytis svajoti.

Bus palanku daugiau laiko skirti naujoms žinioms, kūrybai ir dalykinei veiklai, elgtis taip, kad nekenktumėte sveikatai ir asmeniniam gyvenimui. Neverta prisiimti daug įsipareigojimų ir didelės atsakomybės.

Ne visiems tai bus lengvi metai, bet visada verta prisiminti, kad nelengvas periodas greitai pasibaigs, ir išlaikyti ramybę. Jei 2013 metais turėsite sunkumų, nebijokite savo darbais pasidalyti su partneriais, tai pades jums išsaugoti sveikatą.

Ateinantieji bus ypatingi kūrybiniams darbuotojams, pedagogams,dirbantiems socialinėje sferoje, medicinos atstovams, dirbantiesiems restoranų ir viešbučių versle, maisto gamyboje. Metai svarbūs ir politikams, ir kariškiams. Išlieka didelė karų ir įvairių neramumų tikimybė (ne Lietuvoje). Gamta irgi mūsų negailės, galimi įvairūs kataklizmai ir anomalijos. Tęsiasi Žemės apsivalymo metai.

ATMINKITE: jei nusiteiksime blogiems įvykiams, jų ir sulauksime. Svarbu išlaikyti ramybę ir blaivų mastymą, nusiteikti pozityviems įvykiams ir nepasiduoti masinei psichozei. Prisiminkime, kad patys kuriame savo gyvenimą. Negera valdžia? Patys ją išrinkome. Viską renkamės patys. Taip, yra neišvengiamų dalykų, bet savo elgsena, darbais, mintimis daug ką įmanoma, jei ne visiškai pakeisti, tai arba sustiprinti, arba  sušvelninti.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA