REKLAMA

Kaip sutikti Gyvatės metus

REKLAMA

Pagal kinų kalendorių, 2013-ieji bus Juodosios vandeninės gyvatės metai. Jie prasidės vasario 10 dieną.

Dabar puiki proga pakeisti savo gyvenimą: „išsinerti iš senos odos“ ir pradėti viską nuo švaraus lapo. Ateinantys metai atneš nemažai netikėtų permainų kiekvieno žmogaus gyvenime. Nesitikėkite stabilumo. Sudarinėdami būsimų metų planus iš anksto numatykite kelis galimus įvykių variantus. 

Atkakliai tikslo siekiantiems žmonėms Gyvatė padės įgauti pasitikėjimo sprendžiant sudėtingus klausimus. Sugebėjimas užbaigti pradėtą darbą taps būdingas tiems, kurie nuolat kopia į naujas aukštumas, be to, jie sulauks materialinio paskatinimo darbe.

Gyvatės metais daug kam seksis priimti gudrius ir racionalius sprendimus. Manoma, kad šeimyniniai ryšiai, užmegzti šiais metais, bus tikrai tvirti. O 2013 metais į pasaulį atėjusiems mažyliams Gyvatė nulems laimingą gyvenimą. Nuo pat vaikystės jie bus neabejotinai ambicingi ir talentingi. 

Kad Gyvatė būtų palanki jums visą savo „valdymo“ laikotarpį, būtina ją tinkamai sutikti ir pamaloninti. Atidžiai pasirinkite savo šventinius drabužius, nepamirškite papuošti namų ir sudaryti tinkamo šventinio meniu.
Gyvatė nemėgsta triukšmo ir šurmulio, todėl patartina viską iš anksto gerai apsvarstyti ir pasiruošti, kad, artėjant vidurnakčiui, būtumėte visai atsipalaidavę ir ramūs. Čia pravers mūsų patarimai.

REKLAMA

Kur geriausia sutikti Gyvatės metus?

Gyvatė nemėgsta didelių atvirų erdvių ir nepakelia staigių permainų, todėl astrologai pataria Vandeninės gyvatės metus sutikti jaukioje namų aplinkoje, artimųjų ir draugų rate. Ypač palankus ženklas bus nedidelis tvenkinys ar netoli namų tekantis upelis, miesto sąlygomis gali tikti ir baseinas. Kad ir kaip keista, kosminis Gyvatės elementas yra ugnis, todėl traškantis židinys namuose taps nuostabiausia šventės puošmena, suteiks jaukumo ir ramybės.

Kaip papuošti namus?

Geriausiai matomą vietą po kalėdine eglute arba ant jos palikite gyvatės figūrėlei. Šventinį medelį papuoškite sidabrinėmis girliandomis ir raibuliuojančių spalvų burbulais. Ant eglutės šakų galima pritaisyti elektros lempučių girliandų, kurios vyniotųsi kaip gyvatės nuo viršūnės ir leistųsi žemyn prie pagrindo. 

Užuolaidų karnizus rekomenduojama papuošti gyvates primenančiomis blizgučių girliandomis, kurios atspindėtų gatvės ir namų šviesas. Jei namuose yra mažų vaikų, patartina visai šeimai susėdus iškirpti ir nuspalvinti daug gyvačių figūrėlių. Jas išklijuokite po visą būstą, ant langų ir durų.

Kadangi Gyvatės kosminis elementas yra ugnis, labai naudinga namuose deginti žvakes, jos gali būti ir aromatinės. Būtinai uždekite kelias žvakes gruodžio 31 dieną prieš vidurnaktį, kad jos sukurtų jaukumo atmosferą , o ugnis išvalytų namus nuo susikaupusios neigiamos energijos.

Šventinis meniu pasitinkant Gyvatę

Gyvačių vegetarių gamtoje neegzistuoja, todėl ant stalo gali puikuotis mėsos patiekalai, nors įvairioms salotoms taip pat turėtų atsirasti vietos. Svarbiausiu naujametinio stalo patiekalu gali tapti triušiena (troškinta, kepta orkaitėje ar ant žarijų). Gardūs padažai padarys šį patiekalą unikalų. 

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA