REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (12 10-16 d.)

REKLAMA

Avinas. Savaitės pradžioje būsite  šiek tiek emocionalūs. Gal peržvelgsite praeinančių metų romantinius reikalus arba imsite galvoti,  kokie jie bus ateinančiais.  Padidėjęs jautrumas jau apie trečiadienį nuslūgs, tad būsite pasirengę atvira širdimi sutikti naują žmogų. Neskubinkite įvykių: leiskite sau apmąstyti galimą romaną, tačiau nepulkite raškyti greitų trumpalaikių pergalių. Viskam savas laikas. Sekmadienį išvysite ateities viziją, ji bus gana įdomi.

Tauras. Perspėjimas tiems, kurie turi porą: savaitės pradžioje santykiams trukdys jūsų savininkiškumas ir nepriklausomybės siekis. O vienišiai bus be nuotaikos.  Jau trečiadienį ir ketvirtadienį būsite tikri žavuoliai, gana sėkmingai panaudosite filosfines įžvalgas meilės reikaluose.  Nuo penktadienio iki pat kitos savaitės pradžios suvoksite savo vietą po saule, taip pat atrasite jos ir kitam, kad įsitaisytų šalia jūsų. Šis romantinis nušvitimas žymės naują, šviežią pradžią.

Dvyniai. Viena kita meilės paslaptis paaiškės savaitės pradžioje, todėl būkite tikri, kad nepralėksite pro šalį ir tai pastebėsite.  Taip pat pasitelkite įžvalgą trečiadienį ir ketvirtadienį, kad suprastumėte, ką matote. Tomis dienomis tinka padaryti su romantiniais reikalais susijusį sprendimą  tiek vienišiams, tiek jau turintiems porą. Penktadienis įneš šiek tiek  sumaišties ir nerimo. Geriausia gynyba bus aiškiai suvokti situaciją ir save. Už tai jūsų širdis jums padėkos sekmadienį, kai romantinės svajos taps rožinės, o ir ateinanti savaitė atrodys daug žadanti.

Vėžys. Privalėsite priimti romantinį sprendimą, bet pirmadienį nepajudėsite iš vietos šiuo klausimu. Kai į sprendimo priėmimą įsivelia jausmai, labai sunku juos suderinti su proto balsu. Iki trečiadienio būsite laukimo nuotaikoje, todėl sulėtinkite tempą, atsipalaiduokite. Nieko blogo, jei delsimas  meilės reikaluose susijęs su noru pasielgti teisingai, nepadaryti klaidos. Artėjant savaitgaliui būsite atradę vidinę pusiausvyrą ir pasirengę žengti naują žingsnį. O tai bus susiję su kai kuo ar kažkuo, kas patrauks jūsų dėmesį penktadienį ar šeštadienį. Palinkėkite sau geros kloties!

Liūtas. Savaitės pradžioje turėsite galimybę kiek atidžiau, giliau pažvelgti į savo nusistovėjusius ar naujus santykius ir save, aiškiau pamatyti situaciją. Trečiadieniui ar ketvirtadieniui planuosite susitaikymą ar prisigerinimą, partnerio pamaloninimą. Tuo metu atrodysite pritrenkiamai, Visata jus palaikys.  Labai gerai, kad žinote, ko norite. Tačiau pasitikrinkite, ar jums svarbaus asmens lūkesčiai sutampa su jūsų. Tam tikras malonus gestas taps geru postūmiu naujiems  romantiškiems jausmams.

REKLAMA

Mergelė. Savaitės pradžia bus tinkamas laikas romantines svajas sugrąžinti į realią erdvę. Maži netobulumai gali būti labai žavūs, jei į juos žvelgia įsimylėjėlių akys.  Priverskite save pajudėti iš komforto zonos trečiadienį ir ketvirtadienį drąsiai pasidalydami jausmais ar lūkesčiais. Patys nustebsite,  kaip jums palengvės, kai tai padarysite. Artėjant savaitgaliui galite tikėtis šio poelgio rezultatų – karšto bučinio ar apkabinimo. Jei to norite, pasijudinkite. Sekmadienį jūsų širdis tarsi atsivers, kai pajausite artėjančias naujas galimybes.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA