REKLAMA

Metų spalva. Ar ji svarbi?

REKLAMA

Artėjant Naujiesiems, daugeliui būna įdomi ateinančių metų spalva ir kaip apsirengus sutikti Naujuosius, kad metai būtų sėkmingi. Galbūt daugelis skaitytojų nusivils, bet sėkmė priklauso nuo kitų dalykų. Žinoma, jeigu žmogus labai kažkuo tiki, veikia placebo efektas. Ir tai yra gerai, nes nors kažkas veikia, ir žmogaus lūkesčiai išsipildo.

Bendra metų charakteristika  pagal fengšui susideda iš metų gyvūno charakteristikos ir stichijos spalvos. Apie gyvūnus informacijos yra daug, kaip gi apskaičiuoti metų spalvą? Viskas daug paprasčiau, nei  manėte.
Metų spalva priklauso nuo metų stichijos. Turimos omenyje 5 stichijos. Prisiminkime jų spalvas:

Medis – mėlyna ir žalia.
Ugnis – raudona.
Žemė – geltona.
Metalas – balta.
Vanduo – tamsiai mėlynai  ir juoda.

Kiekviena stichija veikia dvejus metus. Nelyginiai metai būna aktyvūs, lyginiai – pasyvūs.

Štai metų spalvos formulė: reikia metų skaičių padalyti iš 10, pvz.: 
2013 : 10 = 201, likutis 3.
Tas likutis ir rodo metų stichiją ir spalvą.

REKLAMA

Jei likutis yra:

0 arba 1 ( kaip pvz., 1980 arba 1991 m.), tai yra Metalo stichijos, baltos spalvos metai.

2 arba 3 – Vandens, spalvos juoda,  mėlynai juoda.

4 arba 5 – Medžio, mėlyna arba žalia.

6, 7 – Ugnis, raudona.

8,9 – Žemė, geltona.

Štai ir visa magija. Galite patys lengvai paskaičiuoti, kokia vyravo spalva ir stichija, kai gimėte.

Dabar puikiai suprantate, kad dvejus metus iš eilės ta pati spalva niekam neįdomi. Vienais metais raudona gali būti ugninė, kitais oranžinė.
Įsivaizduokime medžio stichiją. Jos spalvos yra mėlyna ir žalia. Bet tai nereiškia, kad vienais metais burbulai ir eglės papuošalai turi būti žali, kitais mėlyni, arba išvis mediniai. Tačiau gamintojai ir prekybininkai mėgina tokius įsiūlyti. Komerciniai projektai nuostabiai tuština mūsų kišenes, o mes puikiai pasiduodame masinei psichozei.

Dažnai mums tokios informacijos reikia tiesiog šiaip sau, pasismaginimui. Bet Tolimuosiuose Rytuose ji  yra labai reikšminga, nes lemia sielų suderinamumą.
Ir 2012, ir 2013-ieji yra vandens stichijos ir juodos spalvos metai. 2012 m. – lyginiai, pasyvūs, 2013 m. – aktyvios vyriškos energijos metai.

Naujieji pagal kinų astrologiją ateis 2013 metų vasario 10 dieną. Įvertinus tai, kad ir 2012-ieji buvo juodos spalvos, yra prasmės sutikti ateinančius juodais blizgančiais drabužiais. Bet labai abejoju, ar galima atsakomybę už savo ateitį perkelti drabužių spalvai ir kalendorinių metų sutikimui. Kalendorinius metus švenčiame sausio 1 dieną, o Gyvatės metai ateina vasario 10-ąją. Tai gal kalendorinių metų šventę sujungti su Šv. Kalėdom? Jei galime kinų naujuosius derinti su pasaulio kalendoriniais, tai reiškia, kad galime viską. Jei sugrįžtų laikai, kai Naujuosius švęsdavome rugsėjo 1-ąją arba balandžio 1 dieną? Kaip tada įvertintumėte metų spalvas?

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Naujienos iš interneto

Alfa.lt naujienos

REKLAMA