REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (12 17–23 d.)

REKLAMA

Avinas. Savaitės pradžioje galite pradėti meilės santykius, nes žvaigždės skatins tai daryti, o tada toliau vystyti romantišką istoriją. Savaitgaliui planuokite linksmybes iš anksto su savo mylimuoju ar draugais.  Trečiadienį ir ketvirtadienį trūks jėgų ir nuotaikos, todėl labiau patartina stebėti, nei dalyvauti. O penktadienį meskite kantrybę per langą. Degsite nekantrumu lėkti į superinį pasimatymą, vakarėlius ar impulsyviai pasiūlyti jums patinkančiam asmeniui pasivaikščioti apsnigtomis miesto gatvėmis, pasigrožėti šventiniais papuošimais. Jūsų spontaniškumas ir žavesys bus kaltas, kad šį savaitgalį atsiminsite ilgai.

Tauras. Jei kas nors pirmadienį ar antradienį elgsis keistai, galbūt jie taip tikisi sulaukti dėmesio. Priešybės traukia, galbūt taip jie bando patraukti jus? Trečiadienį ir ketvirtadienį draugai gali padėti išrišti šį meilės paslapties mazgą. Na, o jei esate įsipareigoję, galbūt sprendimą suras jūsų mylimasis. Dabar pats tinkamiausias laikas kurti ateities planus, netgi labai pašėlusius. Kosminė energija mėgins jus užvesti, tačiau jūsų širdies atsakas bus: “Ei, ramiau, ramiau.” Suraskite laiko apmąstyti dabartinius įvykius, prieš šokdami ant žirgo ir jodami į ateitį.

Dvyniai. Jūsų pamąstymai apie meilės romaną, kuris atrodo gana tolimas ir keistas, savaitės pradžioje gali keistis: imsite manyti, kad galite užmegzti vaisingą ryšį. Imkite ir sužinokite, ar tas žmogus jums tinka. Tik susilaikykite, ypač savaitės viduryje trečiadienį ir ketvirtadienį, nuo įvairiausių prašymų patarti ar rimtų pokalbių. Bendravimas tuo metu bus aptakus, o jūsų skleidžiama žinia gali pasimesti informacijos sraute. Geriau pokalbį pradėkite ar kvieskite tai padaryti penktadienį. Jums taip pat vertėtų atidžiai klausytis, nes galite išgirsti jums skirtą ar tinkamą patarimą meilės reikaluose.

Vėžys. Prasidėjus savaitei galimi požiūrių susidūrimai su sutuoktiniu, gyvenimo partneriu ar nauja meile. Temą traktuokite logiškai, nesivadovaukite emocijomis. Trečiadienį ir ketvirtadienį bus jaudulio: maži nesklandumai negali sutrikdyti ryšio, kuris jungia giminingas sielas. Jūsų intuicija šiuo metu padės geriau bendrauti, sutarti su artimaisiais, draugais. Savaitgalį venkite staigių impulsyvių reakcijų. Kartais ne visos situacijos iš pirmo žvilgsnio atrodo romantiškos, bet tai nereiškia, kad tokios nėra.

Liūtas. Tie, kurie turi porą, savaitės pradžioje puikiai supras savo partnerio požiūrį, bet neskubės jo pritaikyti sau. Gal reikėtų gyventi ir leisti gyventi kitiems, vietoj to, kad kibtumėte vienas kitam į atlapus? Trečiadienį vienišiai gali gauti papildomos informacijos apie jiems patinkantį žmogų ir iš to padaryti sau išvadas. Susiraskite veiklos, kuri būtų iššūkis smegenims, kad su mylimuoju turėtumėte apie ką kalbėtis. Taip pat pasilikite laisvo laiko, kad galėtumėte kartu spontaniškai ką nors nuveikti.

REKLAMA

Mergelė. Pirmadienį ir antradienį jūsų rutina bus sujaukta ir jus tai erzins. O galbūt pamatysite, kad ir tokia gali būti įdomi, kitokia. Atverkite protą, širdį ir sielą, vadovaukitės jais, o ne savo sukurtomis taisyklėmis. Dabar yra laikas flirtuoti tekstinėmis žinutėmis arba el.laiškais, planuoti susitikimus su mylimuoju, nes savaitės viduryje vėl įsitvėrę laikysitės savo įprastos kasdienybės. Iki penktadienio romantinė situacija taps aiškesnė, patys geriau suvoksite, ko iš jos tikitės. Būkite sąžiningi, bet ne per daug agresyvūs. Sekmadienį bus lengviau sutarti ir su savimi, ir su mylimuoju.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA