REKLAMA

Astrologė Palmira apie Gyvatės nuodus ir vaistus

REKLAMA

Daugiau nei dvidešimt metų savo darbui atsidavusi profesionali astrologė Palmira Kelertienė užtikrina, jog kalbos apie artėjančią pasaulio pabaigą tėra ezoterinis kičas.
Ji ,,Lietuvos sveikatos“ skaitytojams atskleidžia principus, kurie ateinančiais metais padės gyventi geriau.

Pagal Majų kalendorių gruodžio 21 d. įvyks pasaulio pabaiga. Ką apie tai manote?
Majų kalendoriuje tokios pranašystės neegzistuoja, tai yra laisva interpretacija. Tai galima vertinti kaip 2012 metų verslo projektą, ateinantį iš už Atlanto. Puikus „marketinginis“ planas: kiek statybinių medžiagų, žvakių, kruopų parduota, kiek milijonų tiražų knygų šia tema išleista.

Astrologas M. Levinas ramina dėl neva artėjančios pasaulio pabaigos, bet vis dėlto TĄ dieną pataria geriau neiti iš namų…
Kažkas galėjo pasinaudoti astrologo vardu ir paleisti antį. Teko susidurti, kad žymių astrologų vardais yra parašyti dalykai, kurie nieko bendro su realiais pasisakymais neturi. Gruodžio 21 diena yra tokia pat eilinė diena kaip ir kitos. Vienintelis dalykas, kad pagal persišką mėnulio kalendorių antrąją dienos pusę prasidės nepalankus, kritinis metas, bet tokių dienų būna keturios per mėnesį ir nieko čia nuostabaus. Žymiai pavojingesnė  buvo šio mėnesio 11-12 diena.

Kaip elgtis žinant, jog artėja itin pavojingas rytojus?
Kai reikia tęsti darbus, bet yra blogas laikas, nereikia imtis atsakingų darbų, kurių niekada nedarei, nes yra didesnė tikimybė suklysti. Nesiaiškinami santykiai, nes susipyksi ir juos atstatyti bus sunku. Turi būti švelnus, lankstus, nelėkti, nerėkti. Nieko nedaryti yra geriau, negu daryti. Gali tiesiog nereikšti iniciatyvos. Šiuo atveju vėluoti yra gerai, nes visos problemos – per skubėjimą ir pyktį. Nepatartina tuoktis, pradėti vaikus. Ne kartą teko patirti: pora gerai sutaria, astrologiniu požiūriu suderinama, bet kažkas nesiseka, tai vaikų nėra, tai kitos problemos.

Nežinojau, susituokiau. Ką dabar daryti?
Jeigu tai yra tik civilinė santuoka, tuomet patariu išsiskirti ir dar kartą susituokti geru laiku. Sudėtingiau tiems, kurie susituokę ir bažnyčioje, tačiau išeitis yra. Dabar populiarėja įžadų atnaujinimas, todėl tą galima padaryti išsirinkus astrologiškai gerą dieną.

REKLAMA

2013 metais sveikatą veiks nuodai ar gydomosios gyvatės savybės?
Pirmojoje metų pusėje gali suaktyvėti kvėpavimo takų ligos. Jautriausia vieta šiuo metu bus plaučiai, bronchai. Išaugs rankų traumų tikimybė. Labiau pasirūpinti reiktų ir turintiems skydliaukės problemų. Gerklės, balso stygų negalavimai gali išryškėti dainininkams, pedagogams.

Gal ne tik fizinėmis, bet ir dvasinėmis jėgomis, mintimis galima užkirsti kelią ligoms?
Žinia, jog žmogaus savijauta yra gyvenimo būdo ir jo minčių visuma. Galima patarti gana veiksmingą psichologinės reguliacijos praktiką, susijusią su mėnuliu (Mėnulis astrologijoje siejamas su emocijomis ir pasąmone). Prasidėjus jaunačiai tik atsibudus ir prieš užmiegant ne mažiau 3 kartus pakartokite ,,aš sveikstu“. Programuokite tai, kas jums svarbiausia. Savęs stiprinimo formulę derėtų kartoti per augantį mėnulį iki pilnaties. O štai nuo pilnaties, kai mėnulis dyla, dvi savaites iki kitos jaunaties, gerai kartoti, kad nuo manęs atsitraukia ligos, nelaimės. Prasminga šiuos dalykus pakartoti kas dieną ir atsistojus prieš veidrodį. (Veidrodis astrologijoje siejamas su Mėnuliu). 

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA