REKLAMA

Metų Mados horoskopas

REKLAMA

Avinas. Šiais metais daug dėmesio skirsite savo įvaizdžiui formuoti. Pasitelkite kūrybiškumą arba kreipkitės pagalbos į grožio specialistus. Venkite griežtų linijų, jums tiks šviesios spalvos, nesudėtingo kirpimo apdarai. Tačiau tai negalioja šukuosenai. Ji turi būti neįprasta ar net ekstravagantiška.

Tauras. Šio ženklo atstovai mėgsta rinktis tokius daiktus, kurie jiems tarnautų ne vienerius metus. Tačiau 2013 metais žvaigždės pataria savo spintą papildyti vienu kitu apdaru ir aksesuaru arba kardinaliai viską atnaujinti. Taurų garderobe turi atsirasti šviesiai žalios, smėlio, smaragdo spalvos drabužių.

Dvyniai. Gyvatės metais ne kartą bandysite eksperimentuoti su išvaizda, nors įvairius pasirinkimus nulems ir emocinė būsena. Vis dėlto, nebijokite pasikeitimų. Pavyzdžiui, masyvius batus pakeisti dailiais aukštakulniais.

Vėžys. Ieškokite harmonijos, tačiau neatsisakykite vienos kitos ryškesnės detalės. Pavyzdžiui, įsigykite žalsvos spalvos apdarų ar aksesuarų, išbandykite neįprastas drabužių formas.

Liūtas. Šio ženklo atstovams planetų išsidėstymas rodo, kad jie gali pailsėti nuo mados. Atsipūskite, kaupkite idėjas kitiems metams. Kasdienai rinkitės laisvesnę aprangą, o išskirtinėmis progomis tiks pompastiškas stilius.

REKLAMA

Mergelė. Iki metų vidurio būsite labai neapsisprendusi dėl savo įvaizdžio, todėl drabužius ir aksesuarus rinksitės daug negalvodama ir spontaniškai. Tačiau vėliau reikalai klostysi geriau. Gerai pagalvojus ir pasitarus su profesionalais, sukursite savo individualų stilių.

Svarstyklės. Po sunkaus laikotarpio šio ženklo atstovai pajaus palengvėjimą, o tai turės įtakos ir jų išvaizdai. Nebijokite eksperimentuoti ir derinti iš pažiūros nesuderinamus raštus ar siluetus.

Skorpionas. Apsiginkluokite kantrybe, nes į jūsų ženklą įžengs Saturnas. Tai reiškia, kad dominuos sudėtingos formos, įmantrūs raštai, sodrios spalvos. Seksualus gundytojos stilius – ne jums.

Šaulys. Plėskite akiratį, tokiu būdu keisdami ir savo stilių. Įvairūs pokyčiai ar karjeros galimybės nulems ir jūsų įvaizdžio pasikeitimus. Patartina į savo garderobą įvesti daugiau šviesių spalvų.

Ožiaragis. Šio ženklo atstovai bus aktyvūs, siekdami karjeros aukštumų, todėl būtina atnaujinti garderobą. Rinkitės reprezentatyvų įvaizdį, tai padės sukurti gerą įspūdį darbdaviams.

Vandenis. Šie metai jums bus kupini įtampos ir veiksmo. Todėl ir išvaizdos akcentus derinkite priklausomai nuo situacijos. Aplinkinių dėmesį galite patraukti originaliais aksesuarais ir galvos apdangalais. Beje, nebijokite derinti vyriškus elementus su moteriškais.

Žuvys. Šie metai Žuvims pažers daug įvairių kelionių, romantiškų jausmų, todėl vidiniai išgyvenimai vaidins svarbų vaidmenį jūsų išvaizdai. Pasikliaukite savo fantazija bei nuojauta ir nebijokite eksperimentuoti su išvaizda. Puikus rezultatas garantuotas.

Parengė Aurelija Kuzmickaitė.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA