REKLAMA

Sekso horoskopas 2013 metams

REKLAMA

Norite iš anksto sužinoti, kas laukia jūsų 2013 metais lovoje? Vienos nakties nuotykis, karštas meilės romanas ar didelė meilė? Kada sugebėsite pavergti kito širdį? Su kuo geriausiai seksis pasinerti į geismų verpetą? Didysis sekso horoskopas atsakys į visus šiuos klausimus.

AVINAS

Jupiterio ir Urano veikiamas Avinas į 2013 metus įlėks šėlstantis ir nerimstantis. Jis skubės griebti auką ir nenorės laukti. Be to, jis kaip niekada smarkiai trauks kitų dėmesį, žavės savo stiprybe ir nepriklausomybės siekiu. Avinas geis sekso, jo nereikės tam raginti. Tokia valia ir dvasinė tvirtybė, žinoma, žavi kitus ir yra seksuali.

Kovo ir balandžio mėnesiais Avino žavesys bus toks svaiginamas, kad jis bet kuriuo metu sulauks atgarsio – nesvarbu, ant kurio šio pasaulio krašto atrems savo alkūnę. Geismo kibirkštėlės žybčios nuolatos ir vienos nakties nuotykiai bus iš anksto užprogramuoti.

Apie tvirtą ryšį Avinas 2013 metais pagalvos tik tokiu atveju, jei jo partneris pasirodys besantis toks pat karštas ir aktyvus, kaip jis pats. Jis ir šiaip niekada nemėgsta laukti, bet 2013 metais bus labai nekantrus. Jei kas per ilgai priešinsis jo vilionėms, gali būti tikras, kad konkurentas jį pralenks. Šansų karštiems susitikimams Avinas turės daugiau nei pakankamai. Trokštančiam jį sutramdyti teks gerokai pavargti.

REKLAMA

Kam su šiuo ženklu lovoje seksis geriausiai? 2013 metais Avinas degs nekantrumu ir trokš, kad viskas vyktų greitai. Todėl veikiausiai jis pasigaus kitą tokį pat greitai užsidegantį ir negaišuojantį Aviną. Liūtas ir Dvyniai taip pat galės jį lengvai numaldyti.

JAUTIS

2013 metais Jautis bus per daug susirūpinęs savo saugumu ir ateitimi, kad nuolatos suktų galvą dėl seksualinių santykių. Jo brangiausiasis turės pasisemti šiek tiek kantrybės, kol jį užves. Meilėje ir sekso reikaluose 2013 metais Jautis bus labai pretenzingas ir priekabus. Jis trokš patrauklaus partnerio su tobula figūra. Pernelyg švelnaus būdo intelektualai nepateks į jo lovą.

Neptūnas nuolatos žadins Jaučio vaizduotę. Jautis trokš romantikos, bus linkęs svajoti ir norės su savo partneriu pasislėpti fantazijų pasaulyje.

Balandžio ir gegužės mėnesiais jam seksis mėgautis gyvenimu ir būti lepinamam. Jautis taps labiau pasitikintis savimi ir žinos, kas jam teikia malonumą. Vis energingiau siekdamas savo karjeros, jis norės turėti galimybę retkarčiais patinginiauti ir atsipalaiduoti, kad gyvenimas netaptų nuobodus.

Su šiuo ženklu lovoje geriausiai seksis Dvyniams. Linksmieji Dvyniai nesunkiai išjudins Jautį, kuris sugeba gerai prisitaikyti. Vėžys vertins švelnų Jaučio būdą, nes ir pats toks yra. Ožiaragis išliks ramus ir neišvedamas iš pusiausvyros, kai Jaučiui po įtemptos dienos reikės nuleisti garą.

DVYNIAI

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA