REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (12 24– 30 d.)

REKLAMA

Avinas. Ši savaitė prasidės lėtai (ne pačiu mėgstamiausiu jums greičiu). Tačiau pasistenkite išlaukti iki antradienio popietės, o tada jūsų meilės reikalai gali pajudėti. Reaktyviniu greičiu. Savaitės viduryje gali tekti spausti stabdžių pedalą, flirtuosite kaip pašėlę (internete ar realiame gyvenime), būsite labai linksmi ir labai seksualūs. Tradiciškai pasimatymams skiriamus penktadienį ir šeštadienį užsiimkite ramesne veikla (pabūkite su draugais ir šeimos nariais). O štai karštą susitikimą surenkite sekmadienį. Ši jums bus romantiškiausia savaitės diena.

Tauras. Šią savaitę žvaigždės jums tarsi išgrįs kelią, kad juo galėtų tvirtai žengti romantika. Pirmadienis ir antradienis bus tiesiog nuostabūs: jausitės puikiai, pasirengę meilei, švelnumui. Planuokite intymų pasimatymą (arba paflirtuokite su jums svarbiu asmeniu internete). Savaitės viduryje jausitės neapsisprendę, bet bendrausite puikiai, todėl jums svarbus asmuo gerai jausis šalia jūsų. Penktadienis ir šeštadienis nuostabus metas socializuotis. Jei esate vieniši, vakarėlis galėtų jums būti tikra pažinčių lobių skrynia. O štai porelės gali pasiieškoti kitų pramogų mieste.

Dvyniai. Ši savaitės pasirūpins, kad turėtumėte, ką veikti. Vaikščiosite ant pirštų galiukų, taip sakant. Ir viskas dėl meilės. Pirmadienis jums užmins mįslę. Jums reikės užduoti teisingą klausimą, kad išgirstumėte atsakymą, kuris bus mįslės sprendimo raktas. Nuo antradienio iki ketvirtadienio galėsite panaudoti savo legendinius flirtavimo įgūdžius. Tik atidžiai rinkitės taikinius, tada šie iškart kris po jūsų kojomis. Savaitgalio pradžioje būsite nekokios nuotaikos, nes ne viskas klostysis taip, kaip norite. Jei prisitaikysite prie situacijos, vis tiek sugebėsite pasilinksminti. Sekmadienis bus visomis prasmėmis gera diena. Jį praleiskite su jums svarbiu asmeniu.

Vėžys. Savaitės pradžioje būsite tikri žavuliai. Nesunkiai sugalvosite originalią idėją romantiniam pasimatymui, o meilė atrodys lengva lyg pienės pūkas. Savaitės pradžioje jums norėsis ko nors egzotiškesnio, keistesnio, neįprastesnio. Viskas gerai, turite tam teisę, tačiau atidžiai reikškite mintis ir įsitikinkite, kad jus teisingai suprato. Taip išvengsite ginčų ar nesusipratimų. Penktadienį ir šeštadienį meilė jums bus tarsi gurmanų šventė, o jūs pasijausite kaip pats geidžiamiausias delikatesas. Pasirūpinkite, kad jūsų mylimasis ar nauja simpatija būtų šalia, kad jiems tektų gardžiausias kąsnelis. Sekmadienį tinka vadovautis instinktais, pažiūrėkite, kur jie nuves.

Liūtas. Žvaigždės perspėja: savaitės pradžioje tikėkitės tam tikro iššūkio meilėje. Jį pasitikite ramiai. Geriau klausykite ir stebėkite, o ne pulkite veikti. Kažkada nuo antradienio iki ketvirtadienio draugas norės kai ką jums pasakyti apie jūsų meilės reikalus. Suraskite laiko pokalbiui akis į akį. Greičiausiai draugo žodžiai bus teisingi. Penktadienį ir šeštadienį geisite dėmesio, šilumos ir švelnumo. Surenkite pasibuvimą dviese su mylimuoju arba draugais. Sekmadienis bus pati romantiškiausia savaitės diena. Ateityje bus tokių ir daugiau. Taigi planuokite meilės pasimatymus!

REKLAMA
REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA