REKLAMA

Meilės priešai ir draugai

REKLAMA

Zodiako priešybės, arba ženklai esantys opozicijoje. Tai nebūtinai reiškia karą. Atvirkščiai, galite gerai sutarti ir nemažai priešininko savybių atrasti savyje.

Avino priešybė yra Svarstyklės.

Tauro – Skorpionas.

Dvynių –  Šaulys.

Vėžio –  Ožiaragis.

REKLAMA

Liūto –  Vandenis.

Mergelės –  Žuvys.

Svarstyklių –  Avinas.

Skorpiono –  Tauras.

Šaulio –  Dvyniai.

Ožiaragio –  Vėžys.

Vandenio –  Liūtas.

Žuvų –  Mergelė.

Labiausiai suderinami:

Avinas geriausiai sutaria su Liūtu, Šauliu, Dvyniais ir Vandeniu.
Tauras labiausiai suderinamas su Mergele, Ožiaragiu, Vėžiu ir Žuvimis.
Dvyniai geriausiai sutaria su Svarstyklėmis , Vandeniu,  Avinu ir Liūtu.
Vėžys – su Skorpionu, Žuvimis, Tauru ir Mergele.
Liūto temperamentas suderinamas su Avino, Šaulio, Dvynių ir Svarstyklių.
Mergelė geriausiai sutaria su Tauru, Ožiaragiu, Vėžiu ir Skorpionu.
Svarstyklės dera su Dvyniais, Vandeniu, Liūtu ir Šauliu.
Skorpionas labiausiai suderinamas su Vėžiu, Žuvimis, Mergele ir Ožiaragiu.
Šauliui geriausiai tinka Liūtas, Avinas, Svarstyklės ir Vandenis.   
Ožiaragis geriausiai sutaria su Mergele, Tauru, Skorpionu ir Žuvimis.
Vandenis labiausiai suderinamas su Svarstyklėmis, Dvyniais, Šauliu ir Avinu.
Žuvys – gera pora Skorpionui, Vėžiui, Ožiaragiui ir Taurui.

Kaip sužavėti kiekvieną Zodiako atstovą:

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.). Norėdami patraukti Avino ženklo atstovo dėmesį, turite būti drąsūs, netgi įžūlūs, tiesūs ir atviri. Flirtas ir įmantrūs intelektiniai žaidimai per pokalbį verčia jį nuobodžiauti, jis praranda susidomėjimą. Jie yra aktyvūs, gali užsiimti įvairiausia veikla iki pat vėlumos. Avinas pasijaus svarbus, jei paprašysite jo patarimo, sprendžiant asmeninę problemą. Avinui nepatinka, kai jį kontroliuoja.

Tauras (balandžio 20 – gegužės 20 d.).  Šio ženklo atstovui patinka pasijausti ypatingu, kai simpatija stengiasi jį pralinksminti. Geras juokas visada Taurui suteiks didelį malonumą. Kaip gurmaniškas maistas ir geras vynas. Jei apibersite Taurą nuoširdžiais komplimentais, taip suminkštinsite jo širdį.

Dvyniai (gegužės 21 – birželio 20 d.). Šio ženklo atstovams daro įspūdį gilios žinios bet kurioje srityje. Jie taip pat gerbia žmones, kurie toleruoja jų ieškojimus ir išdrįsta su jais pasiginčyti. Pasidalyti gandais ar gerai pasilinksminti – tai du mėgstamiausi Dvynių užsiėmimai. Nuobodūs ir konservatyvūs tipai visiškai nedomina Dvynių.

Vėžys (birželio 21 – liepos 22 d.). Jam patinka pritarimai. Tačiau jie lengvai atpažįsta nenuoširdų komplimentą. Jie visada pastebės ir atsakys į jūsų švelnumą. Vėžiui patinka romantika ir įvairūs meno renginiai. Svarbu niekada neversti Vėžio ko nors daryti, nespausti jo. Su juo bendraujant reikia kantrybės, kitaip Vėžys tiesiog dings iš jūsų horizonto.

Liūtas (liepos 23 – rugpjūčio 22 d.). Jam patinka tūkstančiai komplimentų ir milijonai pagyrų. Liūtas mano esąs nuostabus, todėl jam nekelia rūpesčio tokie klausimai, ar jam sakomi komplimentai yra nuoširdūs. Jam patinka geriausi dalykai, taip pat jis mėgsta bendrauti. Daug. Liūtui patinka būti dėmesio centre, jis mėgsta brangias dovanas. Šio ženklo atstovą žavi staigmenos ir netikėtumų jaudulys.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA